KORUYUCU EV TEMİZLİĞİ

Doğal Ev Temizliği Ürünleri

Kimyasal yüklü temizlik ürünlerinden gelen kötü dumanlara veda etmek düşündüğünüzden daha kolaydır. Uçucu yağlar ve birkaç yaygın ev malzemeleri ile temizliğinizi yeşil temizliğe dönüştürebilirsiniz. Ev temizliğinin tadını çıkarmaya başladığınızı bile görebilirsiniz.

doterra-purify-15ml

PURIFY

CANLANDIRICI KARIŞIM

Tazeleyici ve temizleyici uçucu yağların bir kombinasyonu ile dōTERRA Purify, kokuları

doğal ve güvenli bir şekilde yok etmeye yardımcı olur.


doterra-lime-lemon-15ml

Limon ve Lime

Limon ve Lime bitkisel yağları

Limon ve Lime bitkisel yağları, havayı ve yüzeyleri temizleyen güçlü temizlik maddeleridir ve ev genelinde doğal temizleyiciler olarak kullanılabilir.

ON Guard koleksyonu

ON Guard

On Guard, en popüler ve çok yönlü dōTERRA™ CPTGSertifikalı Saf Test Edilmiş Sınıf™ uçucu yağ karışımlarından biridir. Portakal, Karanfil, Tarçın, Okaliptüs ve Biberiye yağlarının tescilli kombinasyonu, eviniz ve vücudunuz için ilk savunma hattında aktif bir bileşendir.

On Guard karışımı, güçlü etkilerini kullanmanın çeşitli yollarını sağlamak için çeşitli dōTERRA ürünlerine entegre edilmiştir.

doterra-on-guard-boost-immunity

YAŞAM KALİTENİZ ve ENERJİNİZ

EN ÜST SEYİYEYE ÇIKSIN

DoTERRA’yı Farklı Kılan Nedir?

Bir şişe doTERRA esansiyel yağı kullandığınızda saf bir yağ kullanırsınız.Kirletici madde, dolgu maddesi veya karışım yoktur. Uçucu yağ endüstrisinin saflığı sağlayacak standartlara sahip olmadığı için doTERRA bir tane yarattı. Her doTERRA esansiyel yağı serisi, “yeterince iyi” olarak kabul edilebilecek olanın çok ötesinde, titiz bir test sürecinden geçer. Bundan sonra, her bir yağ daha fazla test ve validasyon için bağımsız bir üçüncü tarafa gönderilir.

Tüm doTERRA Ürünleri

delias essentials

bilgi@ZENGINYASAM.com

ZENGINYASAM©2020

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by