GÜZELLİK ve GÜZELLİK

Katkısız Doğal Bitkisel Yağlar

Cilt, başkalarının sizin hakkınızda fark ettiği ilk şeylerden biridir ve muhtemelen her sabah yataktan kalktığınızda ve aynaya bakarken kendiniz hakkında ilk fark ettiğiniz şeydir. Kötü bir cildiniz varsa, muhtemelen duygusal ve zihinsel refah üzerindeki etkisinin farkındasınızdır. Berrak, güzel cildin size daha fazla güven, pozitif benlik saygısı ve genel mutluluk verme olasılığı daha yüksektir. Kafaları çevirdiğinden emin olan parlak bir cilt elde etmek için bu saf katkısız yağlar kullanmanızı öneriyoruz.

doterra-salubelle-yag-karisimi

SALUBELLE

Güzellik Karışımı

Güzelleştirici yararları için tarih boyunca kullanılan, güçlü bir şekilde yenilenen, nadir uçucu yağların özel bir karışımı. 

doterra_hd-clear-yuz-kiti

dōTERRA HD CLEAR™

dōTERRA HD CLEAR™

HD Clear, cildinizi iyice temizleyip arındırmak ve dengeli bir nem seviyesi için en iyi hidrasyonu sağlayarak her bir ürünün karşılıklı etki ettiği üç aşamalı bir sistemdir. Saf bitki özleri ile hazırlanan HD Clear’ın içeriği hassastır ve cildi sakinleştirir, ancak son derece etkilidir.HD Clear’ı her gün kullanmak, lekelerin görünümünü azaltmaya, temiz, sağlıklı bir cilde ve cildi yatıştırmaya yardımcı olacaktır. HD Clear her yaştaki sorunlu ciltler için doğal bir çözüm sunar.

dōTERRA VERÁGE™

sağlıklı, parlak bir cilt

Veráge, cildi besleyen, nemlendiren ve görünür yaşlanma belirtilerini azaltan doğal cilt bakım ürünleri için özel bir sistemdir. Veráge’de kullanılan gelişmiş bitki teknolojisi, sağlıklı ve genç bir cilttekiyle aynı, ideal bir lipit dengesi görünümünü desteklemektedir.

Her ürün Yeryüzünün gerçek hediyelerinden oluşur: besleyici bitki özleri, saf ve güçlü CPTG™ uçucu yağları ve seçkin, doğal bileşenler. dōTERRA Veráge Cilt Bakımı Koleksiyonu, doğal olarak görebileceğiniz ve hissedebileceğiniz sonuçlar sunar.

doterra_verage-cilt-bakimi-koleksyonu
doterra_temel-cilt-bakimi-kiti

dōTERRA TEMEL CİLT BAKIMI

dōTERRA TEMEL CİLT BAKIMI

dōTERRA Temel Cilt Bakımı, cildinizin genç, sağlıklı ve

güzel görünmesini sağlamak için tasarlanmış bir cilt bakım ürünleri ailesidir; bu aile özenle seçilmiş CPTG Sertifikalı Saf Test Edilmiş Sınıf™ ucu yağları her üründeki son teknolojiye sahip bileşenler ve doğal özlerle birleştirip bu yağların doğal gücünü maksimuma çıkarır. Görülebilir yaşlanma belirtilerini hedefleyin ve dōTERRA Temel Cilt Bakımı ile gelecekteki yaşlanma belirtilerini önleyin.

YAŞAM KALİTENİZ ve ENERJİNİZ

EN ÜST SEYİYEYE ÇIKSIN

DoTERRA’yı Farklı Kılan Nedir?

Bir şişe doTERRA esansiyel yağı kullandığınızda saf bir yağ kullanırsınız.Kirletici madde, dolgu maddesi veya karışım yoktur. Uçucu yağ endüstrisinin saflığı sağlayacak standartlara sahip olmadığı için doTERRA bir tane yarattı. Her doTERRA esansiyel yağı serisi, “yeterince iyi” olarak kabul edilebilecek olanın çok ötesinde, titiz bir test sürecinden geçer. Bundan sonra, her bir yağ daha fazla test ve validasyon için bağımsız bir üçüncü tarafa gönderilir.

Tüm doTERRA Ürünleri

delias essentials

bilgi@ZENGINYASAM.com

ZENGINYASAM©2020

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by