BESLENME METABOLİZMA ve SİNDİRİM

Beslenme Takviyesi

Sağlıklı bir bağırsağa sahip olmak, sağlıklı bir yaşam sürmenin önemli bir parçasıdır. Sağlıklı bir gastrointestinal sistem, yiyecekleri parçalayabilir ve kritik besinleri emebilir. Üzgün veya düğümlü bir mide tüm aktivitelerinizi durdurabilir. Bağırsaklarınız sağlıklı olduğunda, bağışıklık fonksiyonunuzdan duygularınıza kadar tüm vücudunuzun sağlığını destekler.

ZENGEST™ PB ASSIST+™ GIDA TAKVİYESİ

ZENGEST™ PB ASSIST+™

GIDA TAKVİYESİ

Bu tescilli prebiyotik lif formülü ve altı probiyotik organizma türü, bütün aile için güvenle kullanılabilir.


doterra-vitality-pack

dōTERRA™ LIFELONG VITALITY PACK™

Bu güçlü günlük takviyeler koleksiyonu

hızla DōTERRA’nın en popüler ürünlerinden biri haline geldi. dōTERRA Lifelong Vitality Pack’in (Yaşam Boyu Canlılık Paketi) (xEO Mega™, Microplex VMz™ ve Alpha CRS™+) temel ürünleri geliştirilmiş canlılık ve zindelik yolculuğunuzda size yardımcı olmak için tasarlanmıştır.


Temel besin maddeleri, metabolizma faydaları ve güçlü antioksidanlar sayesinde, bu takviyeler enerji, sağlık ve yaşam boyu canlılığı artırmak için birlikte çalışır.In hac

ZENGEST TERRAZYME™

SİNDİRİM KOMPLEKSİ

ZenGest TerraZyme Sindirim Kompleksi,

günlük sindirim sağlığı için değerli bir takviyedir. TerraZyme, vücudunuzun doğal sindirim işlemlerini destekler ve dōTERRA’nın Nane Ruhu, Zencefil ve Frenk Kimyonu Tohumunun popüler mide iyileştirici karışımını içerir.
Besinlerin parçalanmasını destekler

• Mide rahatsızlıklarını azaltır

• 10 tam gıda enzimi içerir

doterra-terrazyme-supplement

YAŞAM KALİTENİZ ve ENERJİNİZ

EN ÜST SEYİYEYE ÇIKSIN

DoTERRA’yı Farklı Kılan Nedir?

Bir şişe doTERRA esansiyel yağı kullandığınızda saf bir yağ kullanırsınız.Kirletici madde, dolgu maddesi veya karışım yoktur. Uçucu yağ endüstrisinin saflığı sağlayacak standartlara sahip olmadığı için doTERRA bir tane yarattı. Her doTERRA esansiyel yağı serisi, “yeterince iyi” olarak kabul edilebilecek olanın çok ötesinde, titiz bir test sürecinden geçer. Bundan sonra, her bir yağ daha fazla test ve validasyon için bağımsız bir üçüncü tarafa gönderilir.

Tüm doTERRA Ürünleri

delias essentials

bilgi@ZENGINYASAM.com

ZENGINYASAM©2020

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by